Sweet Bonanza Nedir ?

Sweet Bonanza Nedir ?
Sweet Bonanza Nedir ?

Sweet Bonanza Nedir ?

Sweet Bonanza nedir sorusunun cevabını yanıtlıyoruz. Pragmatic Play’in tatlı oyunu Sweet Bonanza’dır! Benzersiz olarak Pay any way olarak üretilmiştir. Şeker tadında ve kaliteli görsellerle oluşturulmuş online slot oyunudur. Oyun, aşağıya düşerek patlayan şekerlerden oluşur, ücretsiz spinler veren eğlendirici bonus özellikleri ile donatılmıştır.

Sweet bonanza oyunu önemli sitelerde yer almaktadır. Fakat bu sitelerde oyun oynarken dikkat etmeniz gereken kurallar ; sitenizin güvenilir olması , evrak belge talebi istemiyor olması , paranızın hızlı bir şekilde sizlere gönderiliyor olması gibi şeylerdir.

Sweet bonanza oyunu çok kazandıran bir slot oyunudur. Her sitede bulunmaz. Bulunan sitelerde para kazanma şansınız çok yüksektir.

Sweet Bonanza slot oyununda yapmanız gereken tek şey spin tuşuna basarak çevirmeye başlamış olmanız. Sonrasında ise oyun zaten değişik meyve kombinasyonlarını bir araya getirerek size kazanç getirmeye başlamaktadı. Sweet Bonanza’da Özellikle oyunda 6 sütun ve 5 satır yer almaktadır. Oyun içinde benzerlik gösteren bazı gruplar bir veya birden fazla olabilmektedir yani oyun döngüsü aynı gibi gelmektedir. Kazanç durumunda Eşleşen meyve ve şekerler birleştiğinde patlayarak kaybolacaklardır. Kaybolduktan sonra yukarıdan aşağıya doğru yeni semboller diğer meyve figürlerinin yerini doldurmaktadır. Sembol eşleşmeleri gerçekleştiğinde çeşitli kazançlar vererek yüksek kazançlar sağlanabilmektedir bunun en iyi sembolü ise Kalp sembolüdür. Sweet Bonanza da Özellikle 12 veya 12’den fazla aynı tür sembolün eşleşmesi ekstra para kazanmanızın anahtarı olacaktır.